26 грудня 2018 року в конференц-залі спортивного комплексу ОНМедУ відбувся кінопоказ фільму «Дуже погані матусі-2» для вітчизняних студентів.

Гучний сміх та аромат смаколиків лунали в аудиторії. Кожен студент зміг відчути новорічний настрій та відпочити від складання безлічі тестових та рубіжних контролей.

Студентське самоврядування хоче висловити щиру подяку завідуючій кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання та валеології проф. Юшковській О.Г. за надану аудиторію та можливість провести цей захід.

Сподіваємося, що ця новорічна традиція буде продовжуватись в стінах Alma-Mater, а ми чекаємо студентів міжнародного факультету на кінопоказі фільму «Дуже погані матусі-2» англійською мовою 28 грудня 2018 року о 14:30 годині в конференц-залі спортивного комплексу ОНМедУ.