23 травня 2019 року відбулася XX ювілейна науково-практична конференція «Чтения в память святого Луки Крымского (В. Ф. Войно-Ясенецкого) “Жизнь. Деятельность. Творчество. Наука и религия”».

На початку конференції відбувся молебень на честь святителя Луки Кримського та святої мучениці Валентини на території Одеської міської клінічної лікарні № 3 ім. проф. Л. І. Алейнікової.

Під час пленарного засідання були заслухані доповіді Протоієрея Іоанна Полещука, професора Одеського національного медичного університету Попова О. Г., професора Сєбова Д. М., професора Ханжи В. Б., доцента Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова Коваленка О. П., журналіста Джанояна Д. В., викладача Одеського національного економічного університету Спасського І. Д. і студентки 2-го курсу Одеського національного медичного університету Радченко А. І.