21 лютого – День рідної мови

Щороку 21 лютого у світі відзначають Міжнародний день рідної мови.   Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на XXX сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 1999 року в Парижі. Мова — це історія і мудрість народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний скарб.

В Україні це свято існує з 2002 року, коли з метою зміцнення державотворчої функції української мови, сприяння вільному розвитку і використанню інших мов національних меншин України, Президентом України було підписане відповідне розпорядження.

Ми з нетерпінням очікуємо, коли знов у стінах нашого університету залунають мови, які є рідними для наших студентів з різних країн. А також докладаємо багатьох зусиль для збереження та функціонування української.

Викладач кафедри суспільних наук Антоніна Ханецька розробила  опитування, участь у якому пропонуємо взяти студентам, а також усім бажаючим. Переможців оголосимо наступного тижня.

Бажаємо успіху!

Переходьте за посиланням (активне до п’ятниці включно).