100 видатних випускників

Селіна Хаят Айві – бангладешський політик, лікар і теперішній мер міста Нараянгандж (перша жінка-мер міста Бангладеш).

Aйві народилася 6 червня 1966 року у багатодітній родині, першою серед п’яти дітей сім’ї Чунка (у неї чотири брата і сестра).
Після школи вона вступила до Одеського національного медичного університету, який закінчила з відзнакою. Пізніше, Селіна пройшла стажування у лікарні Дакка Мідфорд, а також працювала у лікарні Середнього Заходу і лікарні Нараянгандж на 200 ліжок.

Окрім медицини, Селіна Хаят Айві брала участь у різних політичних і громадських заходах. У 1993 році вона стала співробітником з питань охорони здоров’я та охорони навколишнього середовища міської ліги Нараміангандж. Її активна політична кар’єра почалася у 2003, коли Айві була обрана головою муніципалітету Нараянгандж і стала першою жінкою на цій посаді. У даний час вона є віце-президентом Ліги Авамі міста Нараянгандж.

Також, Селіна Хаят Айві – президент-засновник Фонду Алі Ахмада Чункі і Фонду серця Нараянгандж.

Ми пишаємося такою чудовою випускницею нашого університету, яка досягла успіху в своїй рідній країні.