ОНМедУ: суспільство потребує спеціалістів з ментального здоров’я!

У новому навчальному році на здобувачів вищої освіти Одеського національного медичного університету чекає нововведення. Виходячи з реалій сьогодення, відповідаючи на виклики воєнного часу, з якими стикаються українці, було прийнято рішення здійснити набір за напрямком 053 «Практична психологія». Ті, хто має бакалаврат за спеціальністю «Психологія», можуть вступити до магістратури ОНМедУ. Адже наше суспільство так потребує спеціалістів з ментального здоров’я! Ще один пріоритетний напрямок розвитку діяльності Одеського національного медичного університету – впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», що була ініційована першою леді України Оленою Зеленською. В межах цієї програми наразі реалізується проєкт mhGAP – глобальна програма ВООЗ, спрямована на підвищення доступу до послуг з охорони психічного здоров’я шляхом залучення медпрацівників первинної ланки медичної допомоги до надання послуг пацієнтам із психічними розладами. Серед тих, хто пройшов курси mhGAP на платформі Академії НСЗУ та отримав відповідні сертифікати – співробітники кафедри психіатрії, наркології, медичної психології та психотерапії ОНМедУ.