XV Міжнародна науково-професійна конференція Crisis Management Days

Шановні науковці та дослідники,

Університет прикладних наук Велика Гориця, Хорватія, радий запросити вас взяти участь у XV Міжнародній науково-професійній конференції Crisis Management Days, яка відбудеться 26 та 27 жовтня 2022 року, та розглядає можливість запрошення спікерів.

Конференція триватиме два дні та покликана представити нові наукові та професійні знання експертів та дослідників, які займаються темами, пов’язаними з антикризовим менеджментом.

Автори мають надіслати тези до 9 вересня 2022 р. Авторам прийнятих тез буде запропоновано представити свої результати та дослідження у вигляді презентацій або плакатів. При надсиланні тез автори повинні вказати, чи бажають вони надати повну статтю після доповіді. Кінцевий термін подання повних документів – 20 листопада 2022 року.

Тези доповідей публікуватимуться у збірнику матеріалів конференції. Авторам особливо якісних наукових робіт буде запропоновано надати їх для публікації в міжнародному науковому журналі Annals of Disaster Risk Sciences. Робочі мови конференції та матеріалів конференції – хорватська та англійська, а мова наукового журналу – виключно англійська.

Інструкції для авторів доступні за посиланням: https://dku.hr/instructions/instructions-to-authors-2/?lang=en

У центрі уваги будуть сучасні загрози безпеці, що є евфемізмом для війни в Україні. Перед початком конференції відбудуться навчання з цивільного захисту, а потім інші заходи.

Теми конференції доступні тут: https://dku.hr/2022/06/17/crisis-management-days-2022/?lang=en.

Якщо ви зацікавлені в участі, ви знайдете всю інформацію на веб-сторінці вище.