Ювілейна конференція, присвячена 120-річчю кафедри акушерства та гінекології ОНМедУ

Запрошення

на Ювілейну конференцію, присвячену 120-річчю кафедри акушерства та гінекології ОНМедУ
(9-10 вересня 2022 р)
.

ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Маємо честь запросити Вас взяти участь  у роботі «Ювілейної конференції, присвяченої 120-річчю кафедри акушерства та гінекології ОНМедУ», яка відбудеться  9-10 вересня 2022 р. у Одеському національному медичному університеті МОЗ України.

Програма конференції:

• Організація і вдосконалення освітнього процесу: історичні здобутки, міжнародний досвід та  перспективи в умовах  новітніх  викликів
  • Інноваційні  хірургічні технології  в акушерсько-гінекологічній практиці, роботична хірургія
  • Сучасні протоколи ведення хворих з найбільш актуальними захворюваннями в акушерстві та гінекології

В рамках конференції планується  проведення  тренінгів.

Запрошені іноземні спікери:

• Andrzey Malinowski MD, PhD,  завідувач хірургічного відділу Польського інституту материнського здоров’я,  Lodz (Poland)
  • Attila Vereczkey MD, MA, Директор медичної клініки «Versus» – Інститут репродукції людини (Hungary)
  • Narimantas Evaidas Samalavicius (Lithuania), професор, Президент Асоціації колопроктологів Литви,
  • Irakli Todua, Innova Medical Center (Georgia)
  • Професор Гульсара Ешимбетова (Узбекістан)
  • Д.мед.н. Мерхабо Камілова (Таджікістан)  та ін.

Форма проведення: online/offline

Інформація для учасників:

Офіційні мови конференції:   українська, англійська

Форми участі:

• Усна доповідь
  • Вільний слухач
  • Публікація статті

Регламент  доповідей:
Усна доповідь- до 15 хв
Участь в обговоренні – до 5 хв
Заявки на доповіді приймаються до 15.06.2022 р.

Статті в Одеський медичний журнал (категорія В) приймаються до 15.06. 2022р. (http://journal.odmu.edu.ua)

Просимо за  1міс до початку конференції підтвердити свою участь, за 2 тижні – вказати дату і час приїзду для організації зустрічі.

Місце  проведення конференції: Одеський національний медичний університет МОЗ України за адресою: вул. Ольгіївська, 4, м. Одеса, 65082. Головний навчальний корпус.

Участь у конференції – безкоштовна. Учасники, що зареєструвалися на конференцію, отримають сертифікати встановленого зразка, що надають певну кількість балів до безперервної професійної освіти згідно до Наказу МОЗ України від 18.08.2021 №1753 «Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 22 лютого 2019 року № 446 «Порядок проведення атестації лікарів»».

Попередня реєстрація  проводиться в режимі онлайн за посиланням:

Оргкомітет    конференції:

• Академік НАМН України, доктор мед.наук, професор Запорожан Валерій Миколайович, ректор ОНМедУ, Президент  Асоціації акушерів-гінекологів України – голова
  • Професор Марічереда Валерія Геннадієвна – доктор мед.наук, професор кафедри акушерства та гінекології, проректор з науково-педагогічної роботи ОНМедУ- співголова
  • Професор Гладчук Ігор Зіновійович – доктор мед.наук, професор, завідувач кафедри акушерства та гінекології ОНМедУ- співголова

Відповідальна особа провайдера: Рожковська Наталя Миколаївна

email: nrozhkovska@ukr.net

До участі запрошуються  фахівці з акушерства та гінекології,  хірургії, анестезіології, сімейної медицини, онкогінекології, організації охорони здоров’я, представники профільних кафедр медичних університетів, академій та інститутів МОЗ та НАМН України, та усі зацікавлені фахівці, студенти, інтерни, аспіранти, клінічні ординатори.