підтримка

15
11/ 2023
Вебінар на тему травми та посттравматичного стресового розладу Одеський національний медичний університет,  ЮНІСЕФ та Координаційний центр КМУ/Mental Health UA у середу, 15 листопада, о 13:00 проведуть вебінар на тему травми та посттравматичного стресового розладу. Вебінар пройде на підтримку Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?” за ініціативою першої леді
28
06/ 2023
Лекція “Злочини, що вчиняють по відношенню до неповнолітніх” Шановні колеги, здобувачі та їх батьки! Запрошуємо вас прослухати лекцію від "Південно-Української Міжнародної колегії адвокатів" на тему "Злочини, що вчиняють по відношенню до неповнолітніх". Лекція відбудеться 28 червня 2023 року о 14:00. Місце проведення: вул. Ольгіївська, 13, конференц-зал міжнародного деканату.
26
06/ 2023
Всеукраїнський тиждень мережування для психологічної підтримки молодих людей «Молодіжна робота для стійкості» З метою розширення партнерських мереж молодіжних центрів та організацій, що працюють з молодими людьми у доступності психологічної підтримки молодих людей у громаді, Міністерством молоді та спорту України у партнерстві з проектом Ради Європи «Молодь за демократію в Україні: Фаза III»