Тренінг від психологічної лінії “Спіріт”

Одеський національний медичний університет та СНТ кафедри психіатрії, наркології, медичної психології та психотерапії у партнерстві з гарячою психологічною лінією “Спіріт” оголошує старт проєкту для студентів.

Старт 13 квітня 12:00-15:00.

Гаряча психологічна лінія Спіріт проводить тренінг з подальшою можливістю мати доступ до роботи в команді кризових психологів.

Що нам це дає?

* Безкоштовне навчання
* Включення до команди гарячої психологічної лінії.
* Зручний віддалений формат – завантаж додаток на пристрій і реагуй на звернення (принцип таксі).
* Головне – можливість надавати допомогу одеситам і гостям міста в кризових ситуаціях.

Навчання триває 3 місяці і проходить в онлайн форматі – зручний час та гнучкий графік гарантовано.
Після закінчення тренінгу видається сертифікат для можливості подальшої роботи.

Часи роботи на гарячій лінії зараховуються як практика.

Поруч з психологами ДСНС ми зможемо працювати буквально на місці події.

Просимо поширити цю інформацію серед вашого студентського середовища. Кількість запланованих місць у групі, яка стартує 13 квітня – 20, тому бажано зареєструватися заздалегідь.

Групу з 20 осіб на тренінг від «Спіріт» на 6 квітня зібрано повністю і набір було закрито за одну добу, тому бажано зареєструватися заздалегідь.

Відправляйте своє імʼя та прізвище і номер телефона за цим зразком:

Назаренко Ганна
+380 ууу ххх хх хх