Навчальні тренінги Міжнародного Медичного Корпусу

Міжнародний медичний корпус запрошує взяти участь викладачів, студентів, лікарів та медичних сестер Одеського національного медичного університету у навчальних тренінгах:

• Розширена підтримка життя при травмах (ATLS)
  • Основи роботи медсестри при травмі(TNF)
  • Основи роботи з дитячою травмою (PTF)
  • Підтримка життя при травмах на догоспітальному етапі (PHTF)
  • Хімічні, біологічні, радіологічні, ядерні та вибухові небезпеки (ХБРЯ)
  • Зупинка кровотечі (StB)

Тренінги були розроблені Міжнародним медичним корпусом спільно з Гарвардською Гуманітарною Ініціативою під координацією Американської колегії хірургів, Національної асоціації екстрених медичних техніків та Всесвітньої організації охорони здоров’я задля покращення надання травматологічної допомоги постраждалим унаслідок воєнної агресії рф проти України на догоспітальному та госпітальному рівнях.

Навчання проходитиме у період з 8 квітня по 2 травня 2024 року на базі Одеського національного медичного університету.

Детально з описом та розкладом тренінгів Ви можете ознайомитися у програмі тренінгів.

Зареєструватися на тренінги можна за посиланням https://forms.office.com/r/ZWLjxeMekV

Кожен учасник може взяти участь у декількох тренінгах, які не перетинаються по датах.

Отримайте підтвердження про вашу участь за декілька днів до початку тренінгу. Місце проведення буде повідомлено додатково. Слідкуйте за СМС повідомленнями від Міжнародного медичного корпусу.

Беріть активну участь у навчанні!

Маєте запитання? Зв’яжіться з представниками Міжнародного Медичного Корпусу за телефонами: +380501504765 Вікторія; +380957167777 Ірина

або

з представниками ОНМедУ: +380971473003 Вікторія