Науково-практична конференція з міжнародною участю «НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ПЕДІАТРИЧНІЙ НАУЦІ, ПРАКТИЦІ, СІМЕЙНІЙ МЕДИЦИНІ ТА ОСВІТІ», присвячена пам’яті академіка  НАМН України  Б.Я. РЕЗНІКА

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Новітні технології в педіатричній науці, практиці, сімейній медицині та освіті», присвяченій пам’яті академіка  НАМН України  Б.Я. Резніка, яка відбудеться  з 19.04.2024 р. по 20.04.2024 р. у форматі дистанційної та особистої участі.

19.04.2024 – початок о 11.00

20.04.2024 – початок о 9.00

Конференція включена до Переліку заходів безперервного професійного розвитку центру тестування МОЗ України.

Організатори конференції: Одеський національний медичний університет МОЗ України, ГО «Одеська Асоціація лікарів-педіатрів та неонатологів».

Основний мета конференції – обговорення актуальних питань педіатричної допомоги в Україні для подальшого впровадження сучасних технологій у практику педіатрії та сімейної медицини.

Конференція пройде у вигляді основних секційних засідань з профілактики, діагностики, раціональної фармакотерапії пульмонологічних, алергічних, імунологічних, ендокринологічних, кардіологічних, гастроентерологічних, гематологічних, інфекційних, спадкових та метаболічних захворюваннь у дітей.

У конференції візьмуть участь провідні вітчизняні вчені та іноземні фахівці з Австралії, Молдови та Ізраілю, лікарі-педіатри, неонатологи, терапевти та лікарі загальної практики-сімейної медицини з усіх регіонів України.

1-й день трансляції (19 квітня 2024 р.): https://www.youtube.com/watch?v=wV8gdy6ttC4

2-й день трансляції (20 квітня 2024 р.): https://www.youtube.com/watch?v=4NoFxtIXtpU

Для отримання сертифікату встановленого зразку згідно з наказом №446 від 22.02.2019 р. з відповідною кількістю балів кожен учасник конференції повинен обов’язково зареєструватися за посиланням https://forms.gle/wmSC5Z7nCtBzc4ny6

У разі виникнення запитань просимо звертатися до Павлової Вікторії Володимирівни за номером 0977765616

Інформація щодо науково-практичної конференції→