Ювілейна (до 120-річчя від дня заснування кафедри неврології та нейрохірургії ОНМедУ) науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання неврології та нейрохірургії»

Шановні колеги, науковці, лікарі за напрямком нейронауки!

Організатор конференції  – Одеський національний медичний університет.

Мета заходу: ознайомити учасників історичним шляхом кафедри неврології та нейрохірургії ОНМедУ та сучасними проблемами нейронаук

Форма проведення – поєднання особистої та дистанційної участі.

Для всіх бажаючих долучитися до конференції буде відкрита реєстрація за відповідним посиланням

Інформація про місце проведення та посилання на трансляцію щодо конференції будуть надіслані на електронну пошту кожного учасника після реєстрації

Програма заходу буде оприлюднена на сайті ОНМедУ пізніше.

Картка заходу →