ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Медична реабілітація в Україні: сучасний стан та напрями розвитку, проблеми та перспективи»

• 03. 09. 2023

ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Відповідно до затвердженого Міністерством освіти і науки України та Українським інститутом науково-технічної експертизи та інформації «Реєстром конгресів, симпозіумів, науково-практичних конференцій і пленумів, які проводитимуться у 2023 році», маємо честь запросити Вас взяти участь у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Медична реабілітація в Україні: сучасний стан та напрями розвитку, проблеми та перспективи», яка відбудеться 8 вересня 2023 року на базі Полтавського державного медичного університету (м. Полтава).

Форми участі у конференції:

• Вільний слухач
  • Усна доповідь без публікації
  • Публікація тез та статей в матеріалах конференції
  • Публікація статей у фаховому журналі Acta Balneologica– Варшава, Польща(Web of Science (ESCI), Index Copernicus).

Кожен зареєстрований учасник конференції отримує електронний сертифікат з вказанням нарахованих персональних балів БПР в залежності від форми участі.

ФОРМА ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ НА КОНФЕРЕНЦІЮ доступна за посиланням

Інформаційний лист →