Не пропустіть безкоштовний вебінар «Штучний інтелект і академічна доброчесність» 27 липня о 10 ранку за Київським часом

Ще є час, щоб приєднатися до сторінки Campus журналу Times Higher Education для розмови про штучний інтелект та академічну доброчесність, яка відбудеться у четвер, 27 липня, о 10:00 (Київський час).

Generative AI (генеруючий штучний інтелект) перевіряє межі того, що можна вважати незалежною та чесною академічною роботою. І це лише початок. На цьому вебінарі міжнародні експерти із Австралійського національного університету, Сінгапурського Інституту технологій, та інших, обговорюватимуть вплив цієї нової технології на існуючі гарантії, створені для захисту академічної та дослідницької доброчесності, і те, як це вплине на їхнє майбутнє.

Реєстрація безкоштовна і наразі відкрита за посиланням ТУТ