ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі Теоретична медицина

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки на базі Одеського національного медичного університету буде проведено другий тур Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт у галузі “Теоретична медицина”, за підсумком якого 30 березня 2022 р. відбудеться науково-практична конференція.

До участі запрошуються студенти вищих навчальних закладів України незалежно від форм власності та підпорядкування, у тому числі іноземці та особи без громадянства, що навчаються у цих навчальних закладах, студенти вищих навчальних закладів інших країн (не більше 3-х осіб від закладу).

Роботи оформлюються згідно з «Положенням про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей», затвержденого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2017 р. № 605 та зареєстрованого у Міністрерстві юстицій України 15.05.2017 за №620/300488.

Для участі у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі Теоретична медицина просимо надати документи до 19 лютого 2022 року.

9 березня 2022 року на офіційному сайті Університету буде оприлюднено перелік конкурсантів, яких рекомендовано до участі у підсумковій науково-практичній відеоконференції  (ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі Теоретична медицина)

З переліком необхідних документів та вимогами до оформлення просимо ознайомитись у прикріплених нижче матеріалах: