Премія ЮНЕСКО 2021 «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в освіті»

Шановні колеги!

Міністерство освіти і науки України інформує про старт прийому номінацій на здобуття премії імені Короля Хамад Бін Іса Аль-Кхаліфа за використання інформаційних і комунікаційних технологій в освіті.

Премія заснована в 2005 році за підтримки Королівства Бахрейн із метою відзначення проєктів, які використовують нові технології для покращення викладання, навчання та загальної ефективності освіти.

Тема премії 2021: «Використання технологій для створення інклюзивних систем навчання, стійких до криз».

Номінації на здобуття премії мають бути подані онлайн англійською або французькою мовою. Кожен уряд країни-члена ЮНЕСКО має можливість представити до 3-х кандидатів на здобуття премії через Національну комісію у справах ЮНЕСКО. Двоє переможців премії обиратимуться за результатами рекомендацій міжнародного журі. Кожен переможець отримає диплом та грошову винагороду в розмірі 25 000 дол. США.

Номінантами можуть бути приватні особи, інституції, громадські організації тощо.

Вимоги до проєктів:

– тривалість більше одного календарного року;

– не повинні бути афілійованими до ЮНЕСКО або отримувати фінансування від ЮНЕСКО;

– технології та інструменти проєкту мають бути у вільному доступі та безкоштовні.

Критерії відбору:

– релевантність до теми премії 2021;

– інноваційність;

– доказовість впливу;

– потенціал до масштабування та розповсюдження;

– рівність та інклюзивність.

Додаткову інформацію стосовно премії, номінаційні форми та вимоги до номінантів розміщено за посиланням: https://en.unesco.org/themes/ict-education/ict-education-prize

У разі наявності кандидатів на здобуття зазначеної премії, просимо надсилати заявки на участь у конкурсі до 18.00 4 лютого 2022 року на електронні адреси:

[email protected]

[email protected]

Заявка подається в довільній формі та має містити детальний опис проєкту, який демонструє дотримання вимог, відповідність критеріям відбору та відомості про номінанта, а також його контактні дані.