AntiCancerLectorium dedicated to the World Cancer Day

Шановні студенти Одеського національного медичного університету, молоді вчені та усі охочі!

Запрошуємо Вас прийняти участь у заході, присвяченому Всесвітньому Дню боротьби проти раку
(4 лютого) «AntiCancerLectorium dedicated to the World Cancer Day».

Прийнявши участь, ви отримаєте змогу ознайомитись із свіжою інформацією щодо різних аспектів фундаментальних досліджень онкологічного процесу, його перебігу та лікування, визначити специфіку підтримки людей із діагностованою хворобою та багатьма іншими корисними навичками.
Охочі прийняти участь в якості доповідачей, прошу надіслати свій варіант презентації на поштову адресу: ys.council.onmedu@gmail.com

Захід буде проведено 11 лютого 2022 року в дистанційному режимі на платформі Microsoft Teams. Орієнтовані напрямки заходу:
1. Фармакологія
2. Біологія
3. Патофізіологія
4. Біохімія
5. Акушерство та гінекологія
6. Загальна хірургія
7. Педіатрія
8. Урологія
9. Неврологія
10. Психіатрія, підтримка
11. Фізична реабілітація.

Посилання на захід очікуйте незабаром.
Контактний номер: +38 066 061 32 08; +38 098 578 12 28  Добровольський А.