Долучайся до Весняної школи “Юний медик” ОНМедУ

Любий друже!
Долучайся до Весняної школи “Юний медик” Одеського національного медичного університету. Зроби свій перший крок на професійному шляху! З нами ти зможешь ознайомитися із сучасними медичними технологіями та цікавими фактами про медицину та фармацію. Ти зможешь прийняти участь в освітніх курсах, інтерактивних заходах та майстер-класах з медицини, стоматології та фармації, а також відчути себе справжнім студентом!

Коли: березень 2022 року

Де: Одеський національний медичний університет

Для кого: учні  10 – 11 класів, студенти медичних коледжів

Вартість: БЕЗКОШТОВНО

Тебе чекає понурення у життя Одеського національного медичного університету та у цікавий світ медичної науки!

Із детальною програмою заходів ти зможешь ознайомитися на сайті університету та на сторінці Facebook (ОНМедУ (официальная университетская группа). Слідкуй за нашими оновленнями!

Кожен з учасників отримає сертифікат та пам’ятний подарунок.

Реєстрація на Весняну школу “Юний медик” Одеського національного медичного університету: https://forms.gle/dyfzYbdiw6FjHa2w8

Встигни стати частиною ОНМедУ!