Дні української писемності та мови в ОНМедУ

Кафедра суспільних наук  Одеського національного медичного університету підготувала низку заходів, присвячених до Дня української писемності та мови. Протягом  7 – 11 листопада 2022 р будуть проведені диктант національної єдності та олімпіада з української мови. Студенти різних курсів презентують свої доповіді на теми:

• «Образ матеріальної культури в українській літературі»,
  • «Відображення сімейної обрядовості в українській літературі»,
  • «Нестор-літописець»,
  • «Цікаві факти про українську мову»,
  • «Історичний шлях розвитку української мови та писемності у ХХ столітті»,
  • «Використання української мови у комунікації сучасного українського лікаря»,
  • «Кирило та Мефодій: життєвий та творчий шлях»,
  • ««Енеїда» Котляревського: історико-культурний аналіз».

Також будуть заслухані доповіді щодо фізіології мови  та комунікації «лікар-пацієнт».

В рамках тематичного тижня відбудуться поетичні зустрічі, лекції-дискусії та брейн-рінг «Мова в історії та історія мови».

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до справжнього свята живої української мови. Бо, як казав Іван Огієнко, «мова – то серце народу: гине мова – гине народ»!

План заходів до Дня української писемності та мови в ОНМедУ→