25 листопада 2022 року в режимі онлайн відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Модернізація інформаційно-ресурсного забезпечення освітнього процесу, спрямована на підвищення якості освіти» в межах Тринадцятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2022».

Організаторами конференції є: Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Класичний фаховий коледж Сумського державного університету, Громадська організація «UkraineActive».

Місія конференції – активізація та висвітлення наукових досліджень з питань удосконалення професійних компетентностей фахівців та підвищення їх кваліфікації в умовах сьогодення.

Основні напрямки роботи конференції:
1. Застосування інноваційних інформаційних технологій в освітньому
процесі з метою підвищення якості освітнього процесу.
2. Формування готовності педагогів до застосування інноваційних
інформаційних технологій в освітньому процесі.
3. Цифровізація освітнього процесу. Дистанційне навчання.
4. Впровадження інноваційних освітніх проєктів.

До участі запрошуємо науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти, післядипломної педагогічної освіти, центрів професійного розвитку педагогічних працівників, викладачів закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти, науковців, аспірантів, усіх зацікавлених осіб.

Участь у конференції безкоштовна. Учасники конференції, за бажанням, зможуть отримати сертифікат учасника конференції та або сертифікат про підвищення кваліфікації на 3 години / 0,1 кредити ЄКТС.

Попередня реєстрація учасників до 24.11.2022 р. за посиланням:

Довідки за телефонами: +38(097) 842-32-67 – Галина Анатоліївна
Коломоєць; +38(067) 139-51-46 – Олена Юріївна Удалова.