Безкоштовний вебінар безперервного професійного розвитку за критеріями «Порядку проведення атестації лікарів» «Досвід та виклики педіатричній службі під час пандемії COVID-19»

Приймайте участь у одноденному вебінарі безперервного професійного розвитку за критеріями «Порядку проведення атестації лікарів» «Досвід та виклики педіатричній службі під час пандемії COVID-19»

Кафедра педіатрії № 1 спільно з ГО «Одеська Асоціація лікарів-педіатрів та неонатологів» запрошує педіатрів, сімейних лікарів, лікарів-інтернів, а також лікарів усіх спеціальностей прийняти участь у одноденному вебінарі «Досвід та виклики педіатричній службі під час пандемії COVID-19», який відбудеться 16.05.2020 об 11:00.

Шановні лікарі! Просимо звернути увагу! На нашому заході наш почесний гість — Шкурупій Дмитро Анатолійович, д. мед. н, професор кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Української медичної стоматологічної академії поділиться досвідом, який він отримав під час місії українських лікарів в Італії.

Наші спікери:

  1. Шкурупій Дмитро Анатолійович, д. мед. н, професор кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Української медичної стоматологічної академії: «COVІD-19: досвід гуманітарної місії українських лікарів в Італії».
  2. Циунчик Юлія Генадіївна, доцент кафедри педіатрії № 1 ОНМедУ: «Сучасні виклики педіатричної службі під час пандемії COVID-19».

В ході он-лайн семінару Ви:

1) ознайомитеся з важливим досвідом боротьби з COVID-19, отриманим від італійських колег, який буде допомагати для лікуванні хворих коронавірусом в нашій державі;

2) дізнаєтеся про альтернативні точки зору щодо патогенезу SARS-CoV-2 інфекції;

3) ознайомитеся з особливостями імунної відповіді при COVID-19 інфекції;

4) отримаєте останні наукові дані щодо ефективності фармакологічних препаратів при COVID-19 інфекції;

5) заслухаєте дайджест сучасних новин щодо Covid-19 інфекції.

За участь у вебінарі безперервного професійного розвитку за критеріями «Порядку проведення атестації лікарів», що затверджений наказом МОЗ України №446 від 22.02.2019 р., вам будуть нараховані 2 бали та виданий електронний сертифікат встановленого зразка.

Обов’язкова попередня індивідуальна реєстрація на сайті:

https://forms.gle/qNdHyUmBxtdxQW9B7

Вебінар проходить на безоплатній основі.

Підключення до трансляції відбудеться за допомогою системи ZOOM.
Інструкція використання системи ZOOM https://drive.google.com/open?id=1u1G7qy_8tphrR-fNyOXs5NcVb2PP8Msd
Код підключення буде повідомлений в день проведення вебінару на офіційному сайті https://www.oapn.od.ua та у Фейсбуці за 2 години до онлайн зв’язку.