Безкоштовний курс лекцій з видатною групою спікерів, м.Краків (Польща)

Шановні студенти та вчителі!

Ви цікавитесь питаннями внутрішньої медицини та мрієте опанувати цю спеціальність? Ви бажаєте дізнатися нову та актуальну інформацію від відомих експертів з цієї галузі?

Польський інститут доказової медицини (Polish Institute of EBM, PIEBM) та видавництво Медицина Практична (www.mp.pl ) організовують протягом останніх 7-ми років у Кракові, престижний міжнародний навчальний курс з внутрішньої медицини McMaster International Review Course in Internal Medicine (MIRCIM) (https://empendium.com/mircim/) .

Співорганізаторами MIRCIM є: Університет МакМастер (Канада), Європейська федерація внутрішньої медицини (EFIM), International Society of Internal Medicine та Ягеллонський університет, а партнерами — наукові медичні товариства з 42 країн (www.mircim.eu/partners ).

Цього року 29 вересня-1 жовтня в м.Краків (Польща) відбудеться триденний курс лекцій з видатною групою спікерів, які є всесвітньо відомими експертами у своїх галузях(www.mircim.eu/speakers ), також лектори беруть участь у дискусійних панелях та проводять майстер-класи.

Запрошуємо Вас взяти участь в онлайн-курсі (фото промокоду прикріплено нижче).

У рамках проєкту українським лікарям і студентам-медикам, а також викладачам медичних навчальних закладів України надається:

🔹️ можливість стаціонарної участі в MIRCIM, з синхронним перекладом лекцій та дискусій українською мовою

🔸️дистанційну участь (пряма трансляція) у цьому заході для медичних університетів та окремих лікарів і студентів медичних спеціальностей України

🔹️вільний доступ до відео та публікацій, створених у рамках з MIRCIM .

Всі заходи для учасників з України безкоштовнi. Усі лекції MIRCIM будуть перекладені українською мовою.

Для того щоб взяти участь потрібно виконати наступні пункти:

  1. Реєстрація на Емпендіумі https://empendium.com/mircim/register (Create new account) , підтвердження реєстрації через свою електронну пошту.
  2. За цим же посиланням придбати “Online participation” за 150 Євро, послідовно заповнити інформацію про себе та ввести промокод UKRAINE100 в відповідне поле та натиснути кнопку підтвердження навпроти промокоду – вартість встановитися на нуль. Закінчити процес реєстрації та отримати підтвердження на електронну пошту.

При проблемах з реєстрацією звертатись [email protected]