Презентація «Перспективи та можливості програми Co-tutelles de these в Україні»

Щодо проведення онлайн презентації

«Перспективи та можливості програми

Co-tutelles de these в Україні»

Шановні викладачі, науковці, студенти!

Відповідно до Листа Міністерства освіти і науки України №7/217-22 від 22.09.2022 р. згідно ініціативи Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України в рамках проєкту «Офіс підтримки вченого»  інформуємо про проведення презентації щодо можливостей долучення українських закладів вищої освіти та наукових установ до організації та реалізації угод Co-tutelle. Презентація «Перспективи та можливості програми Co-tutelles de these в Україні»  відбудеться 13 жовтня 2022 р. о 16:00 в онлайн-форматі.

До участі запрошуються керівники відділів аспірантури та докторантури, відповідальні за міжнародне співробітництво працівники та інші зацікавлені особи закладів вищої освіти та наукових установ.

Всіх бажаючих, хто хоче взяти участь у заході, просимо зареєструватися до  11 жовтня 2022 р. за наступним посиланням: Перспективи та можливості програми Co- tutelles de these в Україні (google.com)

За додатковою інформацією, консультаціями та з питань проведення окремих он-лайн    презентацій даної програми, просимо звертатися до координаторки – пані Вікторії Лемещенко-Лагоди (+38(098)2830364, [email protected] ).