Інформація щодо психологічної підтримки

Безкоштовні психологічні консультації

Шановні колеги, працівники та студенти університету!

На виконання пункту 3 резолюції  Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України від 14.06.2022 № 14848/0/1-22 з метою надання комплексної допомоги особам, які у зв’язку з війною  постраждали від повномасштабного вторгнення рф на територію України та на виконання Рамкової програми співробітництва між Урядом України та ООН у квітні 2022 р.  кафедрою психіатрії, наркології, медичної психології та психотерапії ОНМедУ розроблена програма-алгоритм надання медико-психологічної допомоги військовослужбовцям ЗЗСУ і членам їхніх родин, ВПО і особам, що постраждали від війни та насильства на тимчасово окупованих територіях на базі Центру допомоги врятованим (МЦ КІНД, Жуковського, 10).

Функцію Центру допомоги врятованим виконує мобільна бригада – спеціально створена служба підтримки українців, які постраждали від війни. Метою діяльності Центру є надання медико-психологічної допомоги постраждалим. Мобільна бригада включає психіатрів, медичних психологів з числа співробітників кафедри. Також можуть бути залучені  лікарі-інтерни й здобувачі вищої освіти за власним бажанням.

Центр допомоги врятованим надає медико-психологічну допомогу безкоштовно шляхом проведення фахової консультації на клінічній базі ОНМедУ МЦ КІНД (вул.Жуковського, 10) з понеділка по п’ятницю. Онлайн консультування у випадку кризових станів щоденно.

Контактні телефони спеціалістів Центру допомоги врятованим:

• 0988470577 МЦ КІНД
  • 0677981732 Тетяна