Вступний вебінар, присвячений Collaborative Online International Learning

Шановні колеги,

2024 рік тільки розпочався, а вже обіцяє бути насиченим і багатим на події. Ми раді повідомити про вступний вебінар, присвячений Collaborative Online International Learning, широко відомому як COIL (Спільне міжнародне дистанційне навчання), який відбудеться 18 січня (четвер) о 17:00.

Вебінар призначений для науковців і представників міжнародних офісів, які тільки починають своє знайомство із COIL.

Під час вебінару учасники зможуть дізнатися, що таке COIL та міжкультурна компетентність, як розробити та запустити проєкт COIL, які його переваги та недоліки.

Наші спікери:

• Беверлі Орр-Юінг – асоційований консультант CCG (Консультативна Група Кормак, Велика Британія) з питань зовнішньої мобільності, з понад 20-річним досвідом. Раніше він займав посаду директора Центру навчання за кордоном.
  • Вероніка Родрігес – штатний професор і координатор COIL в Університеті Веракрузана, Мексика. Президент LATAM COIL, A.C.
  • Росс Девідсон – асоційований консультант CCG з 15-річним досвідом роботи у сфері вищої освіти. Раніше працював директором з інтернаціоналізації спеціалізованого університету Великобританії.

Якщо вас зацікавив захід, реєструйтеся за цим посиланням this link.

Дедлайн реєстрації 17 січня до 11:00.

Мова зустрічі – англійська. Сесія буде записана.