Конгрес Жешувської міжнародної асоціації студентів-медиків 2024 (Конгрес RIMSA 2024)

Шановні студенти,

Жешувська міжнародна асоціація студентів-медиків (RIMSA) щиро запрошує вас взяти участь у Конгресі Жешувської міжнародної асоціації студентів-медиків 2024 (Конгрес RIMSA 2024).

Конференція відбудеться у стаціонарній формі 21-23 березня 2023 року в будівлі Жешувського університету. Для учасників з інших країн, крім Польщі, дозволена онлайн-участь. Для пасивних учасників буде організована онлайн-трансляція на офіційному сайті конференції та YouTube-каналі. Пасивна участь у RIMSA Congress 2024 абсолютно безкоштовна.

Конгрес має міждисциплінарний характер і охоплює своєю тематикою практично всі галузі медицини. Приймаються клінічні випадки, дослідження, опитування та оглядові статті у формі усної презентації або наукового постеру. Подання тез можливе з 01.01.2024 до 29.02.2024.

Весь захід буде поділено на тематичні сесії. Під час кожної сесії ви матимете можливість почути вступні лекції видатних спеціалістів – професорів, докторів та лікарів із багатьох галузей медицини. Згодом ви почуєте серію студентських доповідей.

Усі активні учасники отримають сертифікати про участь у конференції. Дуже приємно повідомити, що, як і минулого року, Жешувський університет збирається видати збірку тез, яка міститиме тези всіх доповідей, представлених на цьогорічній конференції! Він буде випущений European Journal of Clinical and Experimental Medicine (Eur J Clin Exp Med), який публікується видавництвом Жешувського університету.

Додатковою перевагою Конгресу є практичні заняття, під час яких студенти матимуть можливість отримати корисні навички для майбутньої роботи. Заплановані семінари включають курси з аналізу ЕКГ, ехокардіографії, лапароскопії, аудіометричного аналізу, ультразвуку та хірургічного ушивання.

Всю необхідну інформацію ви можете знайти на сайті Жешувського університету https://www.ur.edu.pl/en/home  та в профілях у соціальних мережах.

РЕЗЮМЕ

КОЛИ: 21-23 березня 2024 року

ДЕ: Жешувський університет та онлайн (для пасивних учасників та учасників з інших країн, окрім Польщі)

РЕЄСТРАЦІЯ: https://rimsacongress.com

ТЕРМІН РЕЄСТРАЦІЇ УЧАСНИКІВ: 01.01.2024 – 29.02.2024

ТИПИ ПРИЙНЯТИХ СЕМІНАРІВ: дослідження, опитування, огляд, клінічні випадки у формі усної доповіді або наукового постеру.

Веб-сайт Конгресу RIMSA: http://rimsacongress.com

Facebook: Конгрес RIMSA https://www.facebook.com/profile.php?id=100076198325436

Instagram: rimsa_congress  https://instagram.com/rimsa_congress?igshid=YmMyMTA2M2Y=