Вебінар на тему травми та посттравматичного стресового розладу

Одеський національний медичний університет,  ЮНІСЕФ та Координаційний центр КМУ/Mental Health UA у середу, 15 листопада, о 13:00 проведуть вебінар на тему травми та посттравматичного стресового розладу.

Вебінар пройде на підтримку Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?” за ініціативою першої леді Олени Зеленської.

Спікер:
Кріс Р. Брюїн, почесний професор клінічної психології, Університетський коледж Лондона, Великобританія.

Професор Брюїн розробив впливові моделі психологічних механізмів, відповідальних за посттравматичний стресовий розлад (ПТСР). Відіграв важливу роль у розробці та впровадженні заходів реагування на значні інциденти, як терористичні атаки у Великобританії, зокрема, щодо скринінгу та доступу до доказових методів допомоги у сфері ментального здоров’я. Долучився до нещодавнього перегляду діагностики ПТСР, що проводилася ВООЗ, для Міжнародної класифікації хвороб (МКХ-11).

Модератори:
Валерія Марічереда, доктор медичних наук, професор, перший проректор Одеського національного медичного університету

Катерина Булавінова, медичний експерт ЮНІСЕФ в Україні

Долучайтеся до вебінару та ставте питання.
Зареєструватися можна за посиланням: