СЕМІНАР ДЛЯ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ на тему: “Доброчесність при написанні наукових робіт”

Шановні колеги! Студентське наукове товариство повідомляє Вам про проведення цікавого і корисного для майбутніх науковців заходу та запрошує Вас!

21 листопада о 15:00 буде проведено семінар на тему: “Доброчесність при написанні наукових робіт”.

Захід буде проходити у змішаному форматі. Очно – в конференц-залі кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини та фізичного виховання за адресою вул. Ольгіївська, 4А.

Дистанційно – на платформі Microsoft Teams за посиланням.

Семінар буде складатися з двох частин.
Перша, теоретична, почнеться з вступного слова від професорки, проректорки з науково-педагогічної роботи Світлани Котюжинської і професорки, керівниці ради СНТ Ольги Юшковської.

Далі з доповіддю на тему: “Принципи доброчесністі” виступить спікер семінару – Голова комісії щодо запобігання академічного плагіату ОНМедУ, професор Олександр Грузевський.

Окрім нього, про плагіат розкажуть доповідачі семінару:
1. Доцент Олена Філоненко;
2. Голова ТМВ Андрій Добровольський;
3. Член ради СНТ Ілона Візінська.

Друга частина семінару, практична, буде полягати в демонстрації програми для перевірки тез на плагіат.

Чекаємо на вас!