V Центрально-Азіатський Міжнародний Форум із забезпечення якості освіти

Незалежне агентство акредитації та рейтингу (IAAR) запрошує Вас взяти участь в роботі V Центрально-Азіатського Міжнародного Форуму «Забезпечення якості вищої освіти: світові тенденції і регіональні аспекти», присвяченого 10-річчю IAAR, який відбудеться в м. Нур-Султан (Республіка Казахстан ) 1-2 жовтня 2021 року в змішаному (on-line і off-line) форматі.

Щорічний Форум націлений на обговорення сучасних підходів у розвитку системи забезпечення якості, акредитації та рейтингових досліджень, розширення співпраці з міжнародними організаціями та агентствами, що сприяють розвитку культури якості та конструктивній взаємодії представників освіти, ринку праці та суспільства в цілому, а результати дискусій і дебатів вплинуть на підвищення потенціалу якості освіти.

У роботі Форуму візьмуть участь представники Міністерств освіти і науки Казахстану, Росії, Латвії, Азербайджану, України, Молдови, Вірменії, Киргизстану, Узбекистану, Таджикистану, Білорусі, міжнародних європейських мереж забезпечення якості вищої освіти, зарубіжних акредитаційних органів, міжнародних організацій в галузі освіти, казахстанських і зарубіжних вузів, роботодавців і студентства. В рамках Форуму будуть організовані панельні сесії і Круглий стіл, на яких планується обговорити такі ключові питання:

• Міжнародні підходи забезпечення якості освіти;
  • Вища освіта: стратегії розвитку, технології навчання і моделі майбутнього;
  • Міжнародна акредитація — механізм підвищення якості медичної освіти;
  • Роль студентства в управлінні якістю освіти;
  • Рейтинг як фактор підвищення конкурентоспроможності ВНЗ.

У програму Форуму будуть включені доповіді Пленарного засідання, панельних сесій і Круглого столу.

Участь у Форумі безкоштовна.

Учасники Форуму отримають електронні сертифікати.

On-line реєстрація учасників Форуму за посиланням

Вимоги щодо оформлення статей для включення до збірника матеріалів Форуму.

Рекомендовані готелі для учасників форуму.

Додаткову інформацію можна отримати в оргкомітеті Форуму:

e-mail: [email protected], [email protected]

Контактна особа: Канап’янов Тимур Ерболатовіч, Сайдулаєва Маліка Ах’ядовна +7 (7172) 768 559, +7 (7172) 768 561