Дистанційне стажування за темою: “Навчально-наукова діяльність в сучасному університеті: виклики, рішення, перспективи”

«Європейська ліга професійного розвитку» разом з Білостоцьким університетом (факультет Наук про Освіту) запрошує науково-педагогічних працівників Одеського національного медичного університету взяти участь у дистанційному стажуванні за темою: “Навчально-наукова діяльність в сучасному університеті: виклики, рішення, перспективи”. 

Дати проведення: 11 жовтня – 19 листопада 2021 року.

Метою стажування є поглиблення знань та розвиток компетенцій науково-дидактичного колективу українських університетів з точки зору викликів, рішень та перспектив у викладацькій та науково-дослідній діяльності в сучасному університеті.

Основними результатом стажування буде покращення педагогічної компетенції у застосуванні різних методів та форм роботи зі студентами (навчання творчому мисленню, праця методом тьюторингу, інтерактивні онлайн інструменти) та вдосконалять свої дослідницькі навички (написання наукових статей, мистецтво публічних виступів).

Програма стажування за посиланням: Детальна програма стажування.

Стажування буде організоване за допомогою програмного комплексу ZOOM з професійним перекладом на українську мову.

Після завершення стажування учасникам буде виданий сертифікат про проходження міжнародного стажування загальною тривалістю 180 год (6 кредитів ECTS).

Детальна інформація щодо участі та вартості стажування за тел.: +3(8063)3339152 або на сайті https://elpd.com.ua/stazuvania-uwb/