Програма міжнародної мобільності в рамках Erasmus KA107

Шановні викладачі та студенти!

В цей драматичний для всіх нас час ми особливо усвідомлюємо необхідність зробити все можливе для відродження всіх сфер життя після нашої швидкої та остаточної перемоги. Ми чітко розуміємо, що весь професорсько-викладацький склад та студенти медичної академічної спільноти України повинен залишатися в авангарді будівників нового життя. Підготовка високопрофесійних спеціалістів в галузі охорони здоров’я, що відповідають найвищим європейським стандартам, є нашим пріоритетом.

І ми щиро вдячні Литовському університету наук про здоров’я (LSMU) за міжнародну координаційну підтримку щодо участі в програмах Erasmus KA107 в рамках договору про співробітництво між нашими університетами.

Подати заявку на участь у програмі міжнародної мобільності в рамках Erasmus KA107, короткострокове навчання можна за посиланням: https://studyin.lt/scholarships/short-term-studies/

Це не є грант E+, і студенти повинні подавати онлайн-заявку до Національного агентства Литви: заповнити онлайн-форму заявки та долучити потрібні документи. Для того, щоб подати заявку знадобиться умовне прийняття та попередня Угода про навчання (підтверджена академічними координаторами LSMU).

Термін подачі заявок – 29 квітня.

Про будь-які фонди, які були відкриті (або будуть відкриті) виключно для українських студентів можна ознайомитися за посиланням: https://www.perild.com/2022/03/18/world-bank-allocates-100-million-to-support-ukrainian-students/