Паски бувають різні, але однаково смачні: інтерактивна лекція-дегустація

В середу, 8 травня 2024 року о 13:00 запрошуємо відвідати інтерактивну лекцію-дегустацію: «Паски бувають різні, але однаково смачні» на вул. Пастера, 11.

Організатори: кафедра суспільних наук ОНМедУ (завідувачка к.філ.н., доц. Ольга Сікорська).

Запрошуємо Вас відвідати захопливу лекцію-презентацію з вікториною: «Паски бувають різні, але однаково смачні» (лекторка – к.і.н., доцент кафедри суспільних наук Тетяна Подкупко). Ви дізнаєтеся історію назв Великодньої випічки, її особливості й розмаїття рецептів, довідаєтеся смислові навантаження щодо основних інгредієнтів залежно від регіонів України.

Закликаємо господинь і господарів ОНМедУ приходити на частування із своїми кулінарними великодніми шедеврами!

Після лекції відбудеться дегустація різноманітної великодньої випічки.

Запрошуємо вас зануритися у насолоду смаків, знань і спілкування!