Одноденний вебінар “Клінічні та біоетичні проблеми коронавірусної інфекції”

Шановні лікарі!
ГО «Одеська Асоціація лікарів-педіатрів та неонатологів» запрошує педіатрів, сімейних лікарів , лікарів-інтернів , а також лікарів усіх спеціальностей прийняти участь у одноденному вебінарі “Клінічні та біоетичні проблеми коронавірусної інфекції”, якій відбудеться 23.05.2020 о 10:00.

Спікери :
1. проф., зав.кафедрою педіатрії Кишинівського Державного університету медицини і фармакології імені Миколи Тестеміцану Ревенко Неллі Юхимівна “Аутоімунна патологія та COVID-19 у дітей ”
2. д.м.н., проф., зав.кафедрою дитячіх інфекційних хвороб НМУ імені О.О.Богомольця, Крамарьов Сергій Олександрович ” COVID-19 у дітей : особливості діагностики та лікування”
3. доцент кафедри педіатрії № 1 ОНМедУ Шевченко Ігор Михайлович “Біоетичні проблеми лікарської діяльності в період епідемій і пандемій, етичний алгоритм ліквідації інфекцій на прикладі COVID-19”

В ході онлайн-семінару ви :
1. Дізнаєтеся про особливості діагностики та лікування COVID-19 у дітей
2. Отримаєте інформацію про протікання COVID-19 у дітей з аутоімунною патологією.
3. Ознайомитеся з поняттям і переліком особливо небезпечних інфекцій, особливостями коронавірусної інфекції.
4. Отримаєте інформацію про основні джерела біологічної небезпеки.
На онлайн-семінарі будуть відзначені поняття біоризик, біозахист, біобезпека, переваги та обмеження кожного з типів заходів зі зниження біоризику.
Ви зможете використовувати у професійній діяльності концептуальні підходи щодо забезпечення біологічної безпеки, а також застосовувати у в своїй професійній діяльності нормативно-правову базу із захисту довкілля і біоетики

За участь у вебінарі безперервного професійного розвитку за критеріями «Порядку проведення атестації лікарів», що затверджений наказом МОЗ України №446 від 22.02.2019 р. Вам буде нараховано 2 бали та виданий електроний сертифікат встановленого зразка.

Обов’язкова попередня індивідуальна реєстрація на сайті:
https://forms.gle/svqyn6Qp2MUAXjDd8

Підключення до трансляції відбудеться за допомогою системи ZOOM.
Інструкція використання системи ZOOM https://drive.google.com/open?id=1u1G7qy_8tphrR-fNyOXs5NcVb2PP8Msd
Код підключення буде повідомлений в день проведення вебінару на офіційному сайті https://www.oapn.od.ua та у Фейсбуці за 2 години до онлайн зв’язку.

Електронна адреса: [email protected]
Сайт https://www.oapn.od.ua
Телефони для отримання додаткової інформації:
+380679590334 Сеньківська Людмила Іванівна
+380977765616 Павлова Вікторія Володимирівна
З повагою,
Голова “Одеської асоціації лікарів-педіатрів та неонатологів”
чл.- кор. НАМНУ проф . М.Л. Аряєв