Науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні медичні технології в педіатрічній науці, практиці, сімейній медицини та освіті»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Науково-практичній конференції з міжнародною участю «СУЧАСНІ МЕДИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ПЕДІАТРІЧНІЙ НАУЦІ, ПРАКТИЦІ, СІМЕЙНІЙ МЕДИЦИНИ ТА ОСВІТІ», присвяченій пам’яті академіка  АМН України  Б.Я. Резніка, яка відбудеться  з 24.11.2022р. по 25.11.2022р. у форматі дистанційної  участі.

Конференція включена до Переліку заходів безперервного професійного розвитку під номером 1005701.

Організаторами конференції є: Одеський національний медичний університет МОЗ України та ГО «Одеська Асоціація лікарів-педіатрів та неонатологів». Основна наукова ідея конференції – обговорення та оптимізація педіатричної допомоги в Україні в сучасному контексті та в умовах воєнного часу.

Конференція пройде у вигляді секційних засідань, темами яких стануть: профілактика, діагностика і раціональна фармакотерапія  з позиції доказової медицини алергічних, імунологічних, ендокринологічних, гастроентерологічних, спадкових, метаболічних та гострих респіраторних захворювань у дітей.

У  конференції візьмуть участь провідні вчені, практичні лікарі-педіатри, неонатологи та сімейні лікарі  з усіх регіонів України, а також іноземні фахівці з Австралії та Молдови.

Офіційний сайт конференції – https://sites.google.com/view/reznik2020

Увага! Для отримання сертифікату встановленого зразку згідно з наказом №446 від 22.02.2019 р. з відповідною кількістю балів кожен учасник конференції повинен обов’язково зареєструватися за посиланням https://forms.gle/HppFRooZMWEZLgjt6

Будемо раді бачити Вас учасниками «Резніковських читань» у 2022 році!