Міжнародний Хакатон у рамках проєкту HEI4Future

Шановні студенти та молоді науковці!

• Якщо ви хочете винайти новий пристрій або процедуру для вирішення численних медичних потреб,
  • Якщо ви чітко бачите як втілити в життя кращі методи догляду за пацієнтами,
  • Якщо ви хочете навчитися орієнтуватися в бізнес-екосистемі охорони здоров’я,
  • Якщо ви готові до інновацій,

… тоді ця інформація для вас!

Запрошуємо вас прийняти участь у міжнародному Хакатоні, що проводитиметься онлайн у рамках проєкту HEI4Future та з ініціативи вищих навчальних закладів Європейського Інституту Інновацій та Технологій (EIT’s HEI Initiative) 15-16 травня 2023 р.

Oпис

Hackathon4Future підтримує команди та тих, хто генерує ідеї, у вирішенні найактуальніших викликів сучасності у сферах міської мобільності, охорони здоров’я та виробництва.

Мета полягатиме в тому, щоб ознайомити учасників із теоретичною підготовкою під наглядом експертів, познайомити їх з існуючими викликами і проблемами, і дати їм простір для мозкового штурму. Під час заходу буде надано наставництво щодо формулювання презентації проєкту та навичок презентації для підтримки у підготовці правильної подачі проєкту.

Найкращі команди будуть відібрані для повноцінної програми бізнес-наставництва, яка розпочнеться восени 2023 року, щоб допомогти їм розробити та запустити свій стартап.

Цільова група

Студенти, молоді науковці, команди стартапів у промисловості, галузі охорони здоров’я та міської мобільності.

Очікується, що більшість студентів буде з Албанії, України, Португалії, Іспанії, Італії, ЦСЄ та Данії.

Мова проведення заходу – англійська

Дата і місце

15-16 травня 2023 р., онлайн (Zoom)

https://forms.gle/B8vwBevXzKybYKjFA   – до 10 травня 2023 р.!

Про проект HEI4Future

Ініціатива вищих навчальних закладів EIT (EIT’s HEI Initiative) допомагає вищим навчальним закладам (ВНЗ) розвивати спроможність навчати інноваціям та підприємництву. Проект HEI4Future (HEI4Future project)  розробляє програми, які по-новому, інноваційно та мультидисциплінарно задовольняють потреби вищої освіти в таких сферах, як мобільність, здоров’я та виробництво. Метою проекту є посилення викладання у сфері нових навичок для вирішення таких проблем, як: 1) досягнення сталого розвитку, 2) вирішення проблеми зміни клімату та 3) вирішення впливу COVID на моделі виробництва, соціальні звички та занепокоєння про благополуччя і здоров’я громадян.

Переваги від участі

у міжнародному Хакатоні 15-16 травня 2023 р.:

• Ви працюватимете над викликами реального життя за допомогою європейських наставників на перехресті мобільності, здоров’я та виробництва
  • Ви отримаєте сертифікати участі
  • У вас буде можливість зустрітися з представниками трьох відділень Європейського інституту інновацій і технологій (EIT), загальноєвропейської організації, основною силою якої є підтримка інноваторів, таких як ви.
  • Станете частиною міжнародної спільноти.