Конференція «Відродження України: відбудова через дослідження»

Шановні науковці та викладачі!

Запрошуємо Вас взяти участь у конференції «Відродження України: відбудова через дослідження», що організована The Royal Society and the Universities Policy Engagement Network (UPEN) спільно з Фондом Президента України з питань освіти, науки та спорту та Посольством України у Великій Британії. Захід відбудеться 15-16 травня 2023 року в онлайн форматі.

Конференція спрямована на підтримку реконструкції та відновлення України шляхом покращення доступу до найрелевантніших і найкращих результатів досліджень та світових практик, виявлення та визначення пріоритетів наукових досліджень, а також забезпечення розширення та поглиблення дослідницьких і політичних мереж у сфері охорони здоров’я.

Конференція має об’єднати дослідників з українських і британських університетів і політиків задля відновлення економіки України та охорони здоров’я, переосмислення регіональної безпеки та партнерства та планування екологічного відновлення. Результати конференції будуть відображені у звіті про конференцію та передані політикам напередодні Конференції з відновлення України, яку проводить уряд Великої Британії.

Зареєструватися Ви можете на офіційній сторінці конференції.