Друга міжнародна конференція «Відкрита наука та інновації в Україні 2023»

Шановні викладачі, науковці, аспіранти та молоді вчені!

26-27 жовтня 2023 року Міністерство освіти і науки України спільно з Державною науково-технічною бібліотекою України у партнерстві з міжнародними організаціями проведуть Другу міжнародну конференцію «Відкрита наука та інновації в Україні 2023».

До участі у заході запрошують провідних науковців, керівників та відповідальних виконавців науково-дослідних тем, розробників науково-інформаційних платформ та систем, керівників та співробітників наукових бібліотек, менеджерів з управління інституційними репозитаріями, видавців наукових журналів, аспірантів та молодих учених, проєктних менеджерів, керівників бізнес-інкубаторів, співорганізаторів стартапів, голів та членів бібліотечних асоціацій, та усіх, хто бажає долучитися до обговорення імплементації найкращих практик та майбутніх перспектив розвитку у сфері Відкритої науки.

Секції конференції відповідають завданням та заходам Національного плану щодо відкритої науки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 2022 р. № 892-р:

1. Розвиток та підтримка відкритої Національної науково-дослідної інфраструктури.

2. Реформування практик оцінювання наукових досліджень.

3. Забезпечення відкритого доступу до результатів наукових досліджень.

4. Відкриті дослідницькі дані та відтворюваність наукових досліджень.

5. Розвиток, можливості та бар’єри у досягненні наукових знань, залучення громадян до участі в науковій та науково-технічній діяльності для реалізації в Україні.

6. Інновації в Україні: відкриття нових горизонтів.

• Детальніше про умови участі – за посиланням

• Реєстрація відкрита до 26 вересня 2023 року за посиланням