Сексуальне та репродуктивне здоров’я та права молоді у воєнний та післявоєнний часи: освіта та просування онлайн-консультацій для молоді / Sexual and Reproductive health and rights of youth in wartime and the post-war future: education and promotion of online youth and young adult consultations

Метою проєкту є надання підтримки молоді України, які здобувають вищу освіту з медицини, психології та соціальної допомоги, та формування знань у сфері сексуального, репродуктивного здоров’я та розуміння молоддю своїх прав за цим напрямком. Одним з ключових завдань є підвищення кваліфікації медичних, психологічних і соціальних кадрів Україні у сфері сексуального і репродуктивного здоров’я в умовах демографічної кризи. Проєкт спрямований на досягнення наступних Цілей сталого розвитку: забезпечення здоров’я населення (Ціль 3), підвищення якості освіти (Ціль 4), сприяння гендерній рівності (Ціль 5), побудова мирних суспільств (Ціль 16) та сприяння партнерству у регіоні Балтійського моря (Ціль 17).

Строки проєкту: 01.12.2023 – 30. 11.2025

Номер проєкту: 202100-2908 (by SI)

Грант ЄС: The Swedish Institute (131472 евро)

Програма: SI Baltic Sea Neighbourhood Programme

Координатор проєкту:  Університет Даларна (Швеція)

Партнерами проєкту також є Національний університет «Львівська політехніка» та Львівський національний університет імені Івана Франка.