Зустріч у REHAB-HUB, присвячена фізичній та організаційно-культурній безбарʼєрності

АСОЦІАЦІЯ
РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО
МЕНЕДЖМЕНТУ
+380 50 981 36 32
rehab-association.com

ГО “Асоціація з реабілітаційного менеджменту”  запрошує на зустріч у REHAB-HUB 1 березня 2024 з 14:00 до 18:00, за адресою м.Одеса, вул. Грецька 5.

Зустріч спрямована на обговорення питань щодо фізичної та організаційно-культурної безбарʼєрності у рамках надання професійної допомоги постраждалим внаслідок військової агресії. 

Доповіді спікерів поділяються на чотири основні теми:

  1. Особливості надання реабілітаційної допомоги ветеранам війни, особам з інвалідністю, учасникам бойових дій;
  2. Як забезпечити безбар’єрність під час надання медичних та реабілітаційних послуг у закладах охорони здоровʼя;
  3. Коректна взаємодія та уникнення конфліктних ситуацій;
  4. Приклади складних випадків та як з ними працювати.

Захід орієнтований на майбутніх спеціалістів по реабілітації, ветеранів війни та людей з інвалідністю. 

Профільні фахівці з відповідним досвідом роботи нададуть актуальні практичні рекомендації щодо коректної взаємодії та особливостей роботи з ветеранами війни, учасниками бойових дій та особами з інвалідністю. Буде розглянуто реальні кейси щодо адаптації та працевлаштування, а також відбудуться практичні майстер-класи.

Організатором зустрічі виступає ГО “Асоціація реабілітаційного менеджменту”, робота якого направлена на вирішення основних проблем реабілітаційного менеджменту в Україні та удосконалення цього процесу в цілому. 

Серед основних спікерів хочемо відмітити президента ГО «Асоціація реабілітаційного менеджменту», доктора медичних наук, професора, завідувача кафедри спортивної медицини, фізичної реабілітації і фізичного виховання ОНМедУ, лікар ФРМ — Юшковську Ольгу Геннадіївну, директора “Одеського Обласного Центру Допомоги Ветеранам Війни” — Оксану Алєксєєву, директора КУ “Сервісний офіс “Хаб Ветеран” — Олександра Коровая та представника урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю в Одеській ОВА — Олега Соколова. 

Від лиця профільних спеціалістів виступатимуть: доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри психіатрії, наркології, медичної психології та психотерапії ОНМедУ — Євген Опря; лікар-психіатр, к.мед.н., кафедри психіатрії, наркології, медичної психології та психотерапії ОНМедУ — Тетяна Чернова; Засновник центру SAR (курси домедичної допомоги) та компанії «Парамедик» — Микита Карпенко; психолог, Голова ГО “Альянс ментального здоров’я”, Координатор психологічного Центру “Еквілібріум” — Микита Пермяков; лейтенант медичної служби, лікар-хірург, начальник групи ранньої реабілітації клінічного санаторію Аркадія ДПС України — Андрій Барковський.

Присутність таких спікерів та спеціалістів підкреслює важливість та актуальність обговорюваних тем. Під час обговорення, їх досвід та унікальні знання допоможуть глибинно розглянути комплексний підхід для адаптації ветеранів війни та переходу до цивільного життя. 

Дякуємо за зацікавленість у нашому заході.