Засідання Розмовного клубу 5 квітня

Шановні співробітники та здобувачі!

Кафедра суспільних наук розширює тематику зустрічей і запрошує на чергове засідання Розмовного клубу.

Вашій увазі пропонується лекція «Томас Сіденхем та англійська лікувальна справа під час громадянських війн».

Лектор: доцент кафедри суспільних наук, к.політ.н. Микола Кулачинський.

Томаса Сіденхема часто називали і досі продовжують називати «англійським Гіппократом». На основі чисельних джерел та літератури ми бачимо постать сміливої рішучої людини, наділеної винятковою спостережливістю та неординарним лікарським талантом, борця з традиційним для медицини того часу теоретизуванням без достатньої лікарської практики та послідовного проповідника суто емпіричного підходу щодо дослідження захворювань людини.

Він був бунтівним лікарем, але це бунтарство принесло медицині величезну користь. Це було свого роду ядром, з якого виникла наступна клінічна медицина.

Захід відбудеться 5 квітня 2024 р. о 14.30 год. в онлайн форматі на платформі Microsoft Teams за посиланням.

Чекатимемо!