Запрошуємо на відкриту лекцію Яна Де Маєра на тему: «Брейгель, Босх і наші нейрони: як мозок реагує на живопис»

Шановні студенти, аспіранти та викладачі!

Запрошуємо Вас на відкриту лекцію видатного бельгійського нейробіолога та мистецтвознавця, доктора філософії Яна Де Маєра на тему: «Брейгель, Босх і наші нейрони: як мозок реагує на живопис».

Чи задумувалися Ви, як мистецтво впливає на наш мозок? Чому мільйони людей захоплюються одними й тими ж картинами та відокремлюють їх з-поміж інших, як шедеври? Чому роздивляючись мистецтво, люди частіше сприймають лише те, що очікують побачити? Чи цікаво Вам дізнатися, що пробуджує нашу уяву, інтуїцію, когнітивне сприйняття, знання, критичне мислення?

Саме на ці та багато інших питань відповість під час своєї лекції професор Ян Де Маєр, оскільки його дослідження сфокусовані на вивченні фізіології мозку й емоцій людини, яка споглядає мистецтво.

Лекція відбудеться 22 жовтня 2021 року о 15.30 в ауд. 1 Головного корпусу Одеського національного медичного університету за адресою вул. Ольгіївська, 4Б.

Вхід вільний!