Заключне засідання СНТ ОНМедУ у 2022/23 н.р.

Шановні старости студентських наукових гуртків, члени СНТ ОНМедУ та всі бажаючі студенти!

Навчальний рік добігає кінця, а це означає, час підбивати підсумки роботи Студенсткого наукового товариства ОНМедУ та робити ще краще!

8 червня о 13:00 на платформі Microsoft Teams ми зберемося для нашого регулярного засідання СНТ ОНМедУ. Ми відзвітуємо про нашу роботу в цьому навчальному році та розповімо про наші плани на майбутні семестри, а також послухаємо Ваші ідеї для розвитку гуртків та СНТ у цілому. Поділіться ними з нами – ми відкриті до обговорення всіх нововведень, великих або маленьких.

Але в цих зборів є ще одна мета – розповісти про себе всім тим, хто ще тільки розпочинає свій науковий шлях. Якщо ти студент/ка ОНМедУ та хочеш бути в авангарді української науки, приходь до нас – ми розкажемо тобі про можливості для цього в нашому університеті та відповімо на всі твої питання, а старости діючих наукових гуртків кафедр ОНМедУ зможуть детальніше розповісти про напрямки своєї діяльності по різних спеціалізаціях. Ми будемо раді бачити нові обличчя та Вашу зацікавленість!

Ми чекаємо на Вас, Ваші питання та Ваші пропозиції! До зустрічі!