Захоплюючі освітні подорожі Європою для українських лікарів

Шановні вчителі, науковці, студенти, аспіранти!

Помалу підходить до завершення неймовірно важкий рік у житті України та кожного з нас. Зважаючи на неймовірне емоційне напруження та неспинну боротьбу всіх нас за якнайшвидшу перемогу у важкій війні українців за своє право на життя і державність, ASFUDS (Асоціація французько-української співпраці в галузі медицини та фармації) зуміла організувати 5 захоплюючих освітніх подорожей Європою для українських лікарів. В листопаді відбулася мандрівка до Фінляндії та балтійських країн, яка завершила цикл подорожей 2022 року.

ASFUDS (https://www.facebook.com/ASFUDS/) із впевненістю дивиться в майбутнє та вірить у переможний мир нашиз Збройних сил і народу у війні з російськими терористами. Тому продовжує розробляти освітні програми для учасників медичного фронту і сьогодні презентує Програму для українських лікарів та студентів-медиків до Парижа в січні 2023 року.

Компактна подорож до Франції (Париж – 4 дні) та до столиць Чехії (Прага) і ФРН (Берлін) з 21 по 28 січня 2023 р. припадає на період завершення Різдвяних свят та студентських канікул. Передбачно знижка в оплаті для студентів та лікарів-інтернів. Тривале перебування в Парижі (4 дні). Насичена медична та культурна програми.  Комфортабельний автобус класу Євро-5. Сертифікат учасника міжнародного стажування (72 год). 30 балів безперервного розвитку фахівця. Традиційно – чудова атмосфера, нові знайомства з українськими та європейськими колегами.

Детально про умови участі у Програмі можна дізнатися тут: https://drive.google.com/file/d/1-napcClLfaIOCBKNR1fY8citltAlXQck/view?usp=share_link

Крайній термін подання документів – 2 січня 2023 року (або раніше в разі повного набору групи)

Реєструємося в менеджера Програми – 050 7113798 (Андрій Миколайович). У зв’язку з великою кількістю охочих, рекомендуємо не зволікати з прийняттям рішення про участь!