Відкрита лекція «ТЕХНОЛОГІЇ УПРАВЛІННЯ КОНФЛІКТАМИ У МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДАХ»

Одеський національний медичний університет проведе  8 грудня 2023 року о 14:00 відкриту лекцію на тему управління конфліктами у медичних закладах. Лекція відбудеться у змішаному форматі: дистанційно та за адресою: вул. Пастера 9 Е, зала дебрифінгу.

Лекція присвячена 75-й річниці прийняття Загальної декларації прав людини.

Спікери:

Валерія Марічереда, доктор медичних наук, професор, перший проректор Одеського національного медичного університету

Вікторія Валах, к.ю.н., доцент, адвокат з медичного права, заступник Голови Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ, член Європейської асоціації медичного права (EAHL) (м. Одеса)

Олександр Корнага, адвокат з медичного права, член Ради Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ, сертифікований лектор РЄ курсу «Основні принципи захисту прав людини у сфері біомедицини» (м. Київ)

Зінаїда Чуприна, адвокат з медичного права, член Ради Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ, сертифікований лектор РЄ курсу «Основні принципи захисту прав людини у сфері біомедицини» (м. Харків)

Долучайтеся до лекції та ставте питання.

Зареєструватися можна за посиланням: https://forms.gle/j2VbSuhWJgy9xfn7A