Відкрита лекція: “Профілактика суїцидальної поведінки серед здобувачів вищої освіти”

Шановні колеги!

За рекомендаціями департаменту освіти та науки Одеської міської ради кафедра психіатрії, наркології, медичної психології та психотерапії запрошує вас взяти участь у відкритій лекції, яка відбудеться 9 січня 2024 р. о 15:00.

Тема лекції: “Профілактика суїцидальної поведінки серед здобувачів вищої освіти”.

Лекцію проведе доцент кафедри, к. мед. н. Горячов Павло Іліодорович. У своїй презентації лектор розгляне актуальні аспекти суїцидальної поведінки серед студентів, запропонує ефективні стратегії профілактики та розкриє ключові питання психічного здоров’я в умовах навчання у вищих навчальних закладах.

Лекція має на меті збільшити усвідомленість щодо психічного здоров’я та сприяти створенню безпечного і підтримуючого середовища в університетському співтоваристві.

Захід відбудеться у онлайн-форматі на платформі MS Teams за посиланням