Вебінар “Культура взаємодії: як організувати курс з написання дослідницьких робіт”

Запрошуємо долучитися до вебінару “Культура взаємодії: як організувати курс з написання дослідницьких робіт”, який організовують Американські Ради в межах проєкту “Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти”. Вебінар відбудеться 26 травня о 16:00.

Вебінар буде присвячений розробці та організації курсів з написання дослідницьких робіт (курсових та дипломних), як теоритчичним, так і практичним аспектам. Розглянемо, які переваги від запровадження таких курсів отримують студенти, наукові керівники, кафедри, а також як такі курси впливають на якість освіти в цілому. Дізнаємося, як культура взаємодії між викладачем, студентами та науковими керівниками в межах подібного курсу формує культуру академічної доброчесності.

Лекторка: Тетяна Григор’єва – кандидатка історичних наук, доцентка кафедри історії Національного університету “Києво-Могилянська академія”

Участь безкоштовна, за попередньою реєстрацією.

Деталі події тут: https://academiq.org.ua/vebinari-akademichna-dobrochesnist/vebinar-kultura-vzayemodiyi-yak-organizuvaty-kurs-z-napysannya-doslidnytskyh-robit-26-travnya-2021-roku/

Більше про подію можна дізнатися на фейсбук-сторінці або сайті проєкту.