Школа медичної журналістики!

Представляємо новий курс «Школи медичної журналістики» – 2017 для студентів ОНМедУ!

Бажаєш спробувати свої сили у публіцистиці, навчитися майстерності репортажу та навіть бачити власні статті у ЗМІ? Тоді читай уважно наступну інформацію: 10 жовтня 2017 р. за адресою вул.Ольгіївська, 13 школа медичної журналістики ОНМедУ проведе перше заняття з медіаграмотності. Нова програма присвячена висвітленню актуальних тем у медицині.

У програмі навчання:

– поняття новини, критерії відбору новин, критерії відбору інформації;

– джерела і специфіка роботи з ними;

– правила підготовки інформаційних матеріалів;

– інтерв’ю як жанр і метод роботи журналіста;

– специфіка роботи медичного журналіста при висвітленні діяльності лікарів, роботі з фармкомпаніями, лікарями і т.д.;

Заняття проходять в невеликих групах – до 20 осіб. Обов’язковою умовою навчання є розбір з викладачем практичних завдань.

Після закінчення школи журналістики випускники отримують сертифікат і проходять практику, беруть участь у конференціях та журналістських конкурсах.

За більш детальною інформацією звертайтеся до співробітниці ОНМедУ Мисечко Тетяни Анатоліївни за телефонами (063) 042 84 26, (066) 884 86 54 (viber).