Щорічна науково-практична конференція “Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини”

Дорогі колеги, студенти, молоді вчені!
Студентське наукове товариство та товариство молодих вчених Одеського національного медичного університету СНО и ОМУ ОНМедУ запрошує вас взяти участь у нашій щорічній науково-практичній конференції “Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини”.
На жаль, нам довелося дещо змінити терміни її проведення у зв’язку із запровадженням військового стану в Україні.
Секційні засідання відбудуться у відповідності до програми конференції 2 червня починаючи з 15 години. Пленарне засідання та підбиття підсумків відбудеться 3 червня о 15.00. Усі засідання проводитимуться в онлайн-режимі на платформі MS Teams.
В даний час студентське наукове товариство та товариство молодих вчених ОНМедУ проводить організаційну роботу з розсилки запрошень для учасників та членів журі.
Ми твердо впевнені в тому, що свято молодіжної науки має відбутися, докладаємо багато зусиль для його гідного проведення та сподіваємось на вашу участь!

Програма конференції

Тези доповідей