Шановні студенти та молоді вчені!

Щорічна конференція з міжнародною участю «Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини» (для студентів та молодих вчених), присвячена 100-річчю з дня народження К. Барнарда на базі Одеського національного медичного університету відбудеться 14-15 квітня 2022 року у форматі, що буде враховувати епідеміологічний стан нашого регіону.
Для участі у конференції просимо ознайомитись з інформаційними листами, які додано нижче.

Інформаційний лист для студентів та молодих вчених Одеського національного медичного університету

Інформаційний лист для гостей Конференції

Чекаємо на ваші роботи.