SheBuilds Ukraine Hackathon – перший Хакатон для українських студенток

🤝🏻 Міністерство освіти і науки України запрошує взяти участь в SheBuilds Ukraine Hackathon – першому Хакатоні для українських студенток, організатором якого є канадська архітектурна компанія WZMH Architects за підтримки Міністерства освіти та науки України та Посольства України в Канаді. Метою заходу є об’єднання таланту і досвіду українських студенток у різноманітних програмах, щоб запропонувати інноваційні підходи до проектування та відбудови України з використанням IT, програмного забезпечення та будь-яких інших творчих рішень.

👉🏻 Хакатон відкритий для студенток будь-якого українського закладу вищої освіти.

✨️ Призовий фонд складає 5000$ CAD. Формат: Онлайн.

📅 проведення: 3-5 березня 2023 року. Зареєструватись можна до 24 лютого 2023 року за посиланням: https://www.rebuilduahackathon.com/

📲 Для отримання детальнішої інформації або відповідей на запитання звертайтеся організатора Олени Бодак, [email protected]